SOLARIS

Solaris u24


#1 2009-07-29 10:28:22

odrodzony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 12
Punktów :   

odrodzony

Witam wszystkich !!

w tym watku zajmiemy sie moja malo skromna osoba . na imie mam Tomek. Jestem z Płocka. Tu mieszkam, pracuje i studiuje. mam 24 lata, skonczone studia licencjackie z wychowania fizycznego a obecne studia magisterskie na wydziale pedagogiki (z wychowaniem fizycznym oczywiscie ) sa in progres . pracuje w Wydziale Edukacji płockiego Urzedu Miasta (ale nei jestem typowym urzędasem ). pracuje tu bo to najleprze miejsce do szokania Sobie pracy w szkole .
poza godzinami pracy trenuje CAPOEIRE. sam trenuje od 6 lat a od 2 razem z dwojka kolegow samodzielnie prowadzimy w Płocku grupe.

jesli chcecie mozecie wejsc na www.capoeira-plock.pl to jest nasza strona internetowa.

na youtube jest tez kilka naszych filmikow ktore polecam

jesli macie jakies pytania to smialo !!!!!!!!!

moze jeszcze krotka wzmianka o ogame

zaczynalem na uni 24 w momencie otwarcia Tego uni wciagnalem do gry skubika a mi sie to uni znudzilo i zmienialem je kilkakrotnie. gralem na uniach 38 (prowadzilem moonowke), 42 (bez wiekszych osiagniec), a teraz gram na uni 52. kilka starc jest a najleprze to ktore zrobiona na mnie . ostatnio i mi i skubikowi grac si enei chcialo w przeciagu dwoch tygodni on dostal zlomy na wszystkich trzech uniach na ktorych gra a ja dostalem na Swoim . rozmawialem z nim i powiedzial ze na 24 nie bedzie gral wiec ja Sobie z wami pogram. przyda misie nowy impuls do gry .

juz zaczalem Sobie je powoli ogarniac.
ugadalem juz Sobie dostawce deuteru
zmienilem jedna planete ze 101 pol na 311 (wiec chyba niezle )
i znalazlem kilka moonowke (Joga Bonito jednak sojusz ma kilka, wiec nie bedziemy musieli tracic punktow przy wymianie miedzy Soba)

Ostatnio edytowany przez odrodzony (2009-07-29 13:03:47)

Offline

 

#2 2009-07-29 12:58:33

AisaK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: odrodzony

No niestety:( ale stronka nie dziala.... prosze o inny adresik:)

Offline

 

#3 2009-07-29 13:04:20

odrodzony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: odrodzony

zrobilem blad w adresie przestawilem 2 literki teraz jest lux

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.outsidersclan.pun.pl www.gramy.pun.pl www.telekomgsm.pun.pl www.vagmazowsze.pun.pl www.lorien.pun.pl